Regulamin sklepu findmypet.eu

 

1. Postanowienia ogólne

Właścicielem sklepu internetowego, działającego pod adresem www.findmypet.eu jest: FMP INTERNATIONAL Ewa Jagodzińskia, 50-340 Wrocław, Nowowiejska 103/7 NIP: 8981102915 e-mail: shop@findmypet.eu

Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 12:00, w soboty, niedziele oraz dni wolne od pracy będą realizowane następnego dnia roboczego.

Wszystkie ceny towarów są podane w polskich złotych i zawierają podatek VAT w wysokości 23% (są cenami brutto). W cenę identyfikatora findmypet wliczona jest wysyłka.

 

2. Zamówienia

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem oraz akceptacją niniejszego regulaminu.

Podstawowym warunkiem dokonania zakupu jest złożenia zamówienia poprzez stronę http://findmypet.eu/sklep

Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie pełnych danych zgodnych ze stanem faktycznym takich jak dane adresowe, numer telefonu oraz adres e-mail, który jest niezbędny do potwierdzenia zamówienia.

Zamówienia co do których istnieje uzasadniona wątpliwość będą dodatkowo weryfikowane przez obsługę sklepu.

Zamawiający wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Zamawiający ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania ich usunięcia.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty.

Wysyłka towaru następuje maksymalnie do 7 dni roboczych, w przypadku braku towaru na magazynie klient jest informowany telefonicznie lub mailowo o zaistniałej sytuacji i podejmuje odpowiednie działania (dłuższy czas oczekiwania lub anulowanie zamówienia).

Klient może anulować cześć lub całość zamówienia drogą mailową, pisząc na adres: shop@fidmypet.eu do momentu wysyłki towaru.

 

3.Wysyłka

Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem: Poczta Polska S. A. listem poleconym ekonomicznym. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w wyniku działania Poczty Polskiej.

 

4.Instrukcja użytkowania

Identyfikator findmypet powinien by prawidłowo zamocowany do obroży przy pomocy dołączonego kółka. Sposób zamocowania identyfikatora nie może ograniczać ruchów zwierzęcia oraz nie może ocierać się o obrożę lub inną konstrukcje do tego przeznaczoną. Nie należy wieszać więcej niż jednego identyfikatora obok siebie lub na tym samym mocowaniu, ze względu na możliwość uszkodzenia powłoki zewnętrznej. Do kółka nie wolno mocować żadnych akcesoriów poza samym identyfikatorem, gdyż może to grozić uszkodzeniem mocowania.

 

5. Gwarancja

Identyfikatory zakupione w sklepie objęte są dożywotnią gwarancją. Gwarancję udzielamy na wszelkie wady produkcyjne, które w przypadku wystąpienia zostaną usunięte na koszt firmy FMP INTERNATIONAL.

Gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia wyrobu (zarysowania, ścieranie powłoki), oraz innych uszkodzeń mechanicznych powstałych na skutek niewłaściwego użytkowania identyfikatora.

 

6. Reklamacje i zwroty

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie 10 dni poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym (towar musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu - przesyłka nie może być rozpakowana). Jednocześnie informujemy, iż w celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze sprzedającym.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu. Zwrot należy potwierdzić poprzez wypełnienie Oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Towar nie spełniający powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu.

W razie zwrotu towaru, Klient ponosi koszty przesyłki towarów do sklepu.

W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem shop@findmypet.eu. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu / płatności oraz opisać przedmiot reklamacji.

W przypadku reklamacji towaru, warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres Sprzedającego wraz z opisem reklamacji oraz kserokopią dowodu zakupu.

W przypadku stwierdzenia użytkowania niezgodnie z instrukcją użytkowania reklamacja nie zostanie uwzględniona.

 

7. Ochrona danych osobowych

Składając zamówienie Klient w celu realizacji zamówienia wyraża zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu rejestracyjnym danych osobowych przez Sklep. Sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującą Ustawą.

Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

Dane dotyczące rachunku bankowego, nie są znane Sprzedającemu. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub za pomocą serwisu przelewy24.pl

 

8. Postanowienia końcowe regulaminu

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły Kodeksu cywilnego.

Właścicielem praw do opisów produktów, zdjęć oraz innych materiałów znajdujących się na stronie sklepu jest firma FMP INTERNATIONAL Ewa Jagodzińskia.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim jakiekolwiek kopiowanie, rozpowszechnianie (we fragmentach, lub w całości) zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez zgody właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich właściciela tychże materiałów.

Zatwierdzając postanowienia niniejszego regulaminu klient oświadcza, że zapoznał się z wszystkimi jego punktami oraz w pełni je akceptuje.