Akceptuję

Ta strona używa COOKIES Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zwierzęta się gubią - to jest fakt!

Wyjście na spacer lub wyjazd z naszym pupilem, wiązać się może niestety z ryzykiem zagubienia lub ucieczki naszego podopiecznego. Wiedzą o tym doskonale wszyscy, którzy podobnych sytuacji doświadczyli.
W takich momentach zawsze towarzyszy nam stres związany z poszukiwaniami oraz niepewność ich powodzenia. Dlatego warto przedsięwziąć wszelkie możliwe kroki, które mogą takie ryzyko zminimalizować.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół reprezentowany jest przez specjalistów w dziedzinie identyfikacji zwierząt. Posiadamy pięcioletnie doświadczenie oparte na współpracy z lekarzami weterynarii, hodowcami oraz właścicielami zwierząt na terenie całego kraju. Wykorzystując dobre praktyki z zakresu poszukiwania zwierząt oraz doświadczenia współpracy z naszymi partnerami, stworzyliśmy ogólnodostępne i użyteczne narzędzie, jakim jest Europejska Baza Zwierząt – findmypet.eu. Profesjonalne i rzetelne podejście do tematu identyfikacji i poszukiwań zaginionych zwierząt sprawia, że nasz projekt jest stale rozwijany zgodnie z potrzebami użytkowników.


Jak działamy?

Zapewniamy bezpłatny dostęp do międzynarodowej bazy danych oraz prowadzimy zbiorowy rejestr zwierząt chipowanych w Polsce i za granicą. Dzięki temu nadajemy zwierzętom międzynarodową tożsamość, która pozwoli im bezpiecznie wrócić do domu.

Każdego dnia dodawane do bazy informacje, tworzą unikalną platformę wymiany danych pomiędzy: właścicielami, lekarzami weterynarii, schroniskami, fundacjami oraz wszystkimi, którym los zaginionych zwierząt nie jest obojętny.

W przypadku zaginięcia w ciągu kilku chwil możemy rozprzestrzenić informacje w internecie oraz stworzyć gotowy do druku plakat informacyjny - jednym kliknięciem.

Takie rozwiązanie pozwoli znacząco zaoszczędzić czas, który jest niezwykle cenny - zwłaszcza w pierwszych godzinach od zaginięcia.

Misja

Głównym zadaniem jest pomoc w poszukiwaniach oraz zapobieganie zaginięciom zwierząt. Dlatego też rejestracja oraz prowadzenie konta są bezpłatne.

Funkcjonalność Bezpieczeństwo